خط مشی

MPPC Co

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

شرکت توليد پوشش لوله ماهشهر واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، با داشتن متخصصین متعهد و مجرب با استفاده از دانش فنی و تکنولوژی پیشرفته طی چندین سال فعالیت در زمینه تولید انواع پوششهای داخلی و خارجی لوله های فولادی و اتصالات مربوطه در سایزهای مختلف قابل استفاده در پروژه های خطوط لوله انتقال گاز، نفت (Onshore & Offshore)، پتروشیمی، آب (صنعتی و شرب) و فاضلاب توانسته است توجه و رضایت طیف وسیعی از مشتریان را بخود جلب نماید.

ما با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه و استانداردهای بین المللی، متعهد به بهبود مستمر و پیشرفت در جهت اهداف تعیین شده هستیم

این شرکت علاوه بر مشتریان، خود را در قبال جامعه و محیط پیرامونی که در آن زندگی و کار می کنیم مسئول دانسته و توجه به گستره وسیعی از مسائل شامل بهبود مستمر کیفیت زندگی، استفاده بهینه از منابع طبیعی، بهبود مستمر عملکرد زیست محیطی مانند پیشگیری از آلودگی و ایمنی و بهداشت مانند حفظ سلامت و بهداشت کارکنان در محل کار را رسالت خود می داند و به آن متعهد می باشد. باتوجه به نتایج مطلوب وجود سیستم مديريت یکپارچه، طی سال های اخیر، این شرکت نیز با استقرار این سیستم براساس استانداردهای بين المللی ISO9001:2015 , ISO14001:2015 , ISO 45001:2018 خود را متعهد به برآورده ساختن الزامات قابل اجرای این استانداردها، بهبود مستمر سیستم و همچنین رعایت قوانین، مقررات و سایر الزامات مرتبط نموده و اهداف ذیل را در راستای بقاء، پیشرفت و نیل به سوی شرکتی پیشتاز و مبدع تکنولوژی با تمرکز اساسی بر صنعت جهانی پوشش، تعیین و سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است:

  1. افزایش رضایت ذینفعان سازمان با شناسایی، ارزیابی و برآورده ساختن انتظارات و الزامات ایشان.
  2. توانمندسازی و ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارکنان، جذب و حفظ نیروهای کارآمد و متخصص در راستای نیل به سمت سازمان دانش محور.
  3. ایجاد محیط کاری سالم و ایمن با تاکید بر پیشگیری و کاهش مستمر مصدومیتها و بیماری های شغلی و حفظ سلامت کارکنان سازمان.
  4. پیشگیری و کاهش میزان آلودگیهای محیط زیست با رعایت قوانین و مقررات مربوطه.
  5. شناسایی تکنولوژی های جدید، بررسی و استفاده از آنها در راستای بهبود مستمر فرآیندها و فعالیت های مربوطه و آموزش مستمر نفرات در رابطه آن.
  6. افزایش سودآوری شرکت از طریق مدیریت بهینه منابع، ارتقاء مستمر بهره وری و توان رقابتی سازمان در بازار با تضمین رضایت مندی مشتریان.
  7. ایجاد قابلیت و توانایی ارائه کلیه فرآیندهای مرتبط با خطوط لوله به مشتریان.
  8. توسعه فعالیتها از حوزه ملی به منطقه ای و بین المللی با حضور در بازارهای جهانی و ایجاد تعامل و روابط با شرکت های تراز اول دنیا در صنعت پوشش.

کلیه کارکنان شرکت متعهد میگردند که این اهداف را در تمام شئونات کاری خود بکارگرفته و جهت بهبود مستمر آن کوشش نمایند. این خط مشی سالیانه بررسی و در صورت نیاز مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

علی صدقیانی
مدیر عامل
SWITCH THE LANGUAGE
Text Widget
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus quis neque vel quam fringilla feugiat. Suspendisse potenti. Proin eget ex nibh. Nullam convallis tristique pellentesque.
Cart